STOkrotnie – kartki z życzeniami dla Jana Pawła II

Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II weź udział w akcji STOkrotnie. Aby się w nią włączyć, wystarczy do 18 maja 2020 r. przesłać do Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego własnoręcznie wykonaną kartkę urodzinową z życzeniami dla Jana Pawła II. Zachęcamy do przesyłania skanów lub zdjęć przygotowanych kartek na adres: edukacja@mt514.pl

#WirtualnaPielgrzymka na 100. #urodzinyJP2

W związku z odwołaniem Narodowej Pielgrzymki, Ambasada RP w Rzymie, Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie oraz uczniowie i nauczyciele Szkoły Polskiej im. Gustawa Herlinga Grudzińskiego w Rzymie zapraszają na wirtualny spacer śladami Jana Pawła II w Rzymie i jego okolicach, aby w ten sposób uczcić setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły przypadającą 18 maja.

Wirtualna Pielgrzymka będzie opierać się na szlaku opracowanym przez Szkolę Polską: