Rozstrzygnięcie konkursu na Pisankę Wielkanocną

We wtorek 30 marca  nastąpiło rozstrzygnięcie   konkursu na Pisankę Wielkanocną skierowanym do dzieci i młodzieży z zagórskich szkół. Organizatorem konkursu była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady w Lesku.

Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie  i rozbudzanie zdolności oraz wyobraźni plastycznej dzieci .

Oceniono 146 pisanek  wykonanych przeróżnymi technikami.  Pisanki były bardzo kolorowe, pracochłonne i pomysłowe Wśród nagrodzonych uczestników  konkursu są nasi uczniowie.

W kategorii klas 1-3:

Antonina Wożniczak -nagroda

Marta Bal-wyróżnienie

Anna Stach-wyróżnienie

Kategoria klas starszych

Mateusz Szczepek-nagroda

Uczniom gratulujemy pięknych pisanek  i  na zbliżające się Święta Wielkanocne składamy  moc ciepłych życzeń.