Akcja "Czysta Gmina Zagórz"

Serdecznie zapraszamy do wspólnego sprzątania naszej miejscowości Zahutyń w ramach  akcji „Czysta Gmina Zagórz”.

W gminie Zagórz po raz kolejny organizowana   jest społeczna akcja wiosennego sprzątania. W poszczególnych miejscowościach gminy zaangażowali się w akcję radni, mieszkańcy, strażacy z miejscowych OSP, a także młodzież szkolna. Cieszy fakt, że zmienia się nastawienie ludzi i robocze rękawiczki oraz worek na śmieci w ręku, nie wydają się już nikomu śmieszne, wręcz przeciwnie, budzą szacunek. Wprawdzie ostatnio towarzyszą nam   opady śniegu z deszczem i spadki temperatury poniżej zera, ale według prognoz długoterminowych to już ostatnie „ataki” zimy tej wiosny. W sobotę tj. 10 kwietnia organizujemy w naszej miejscowości pozimowe porządki. Wykorzystajmy więc dowolną pogodną porę na zbieranie śmieci, likwidację nielegalnych wysypisk śmieci w najbliższej okolicy. Chętni uczniowie mogą zgłaszać się w piątek do szkoły po czarne worki i rękawiczki  do sprzątania. Zebrane śmieci prosimy o  wystawienie w poniedziałek /12 kwietnia/ na poboczu drogi, skąd zostaną zabrane. Bardzo proszę o zdjęcia z akcji. Warto się pochwalić czystą okolicą! Życzymy dobrej pogody i zapału do pracy!