Konkurs plastyczny „Czyste Wody - Zdrowe Ryby”

Uczniowie naszej szkoły Nikola Baran, Nikodem Chodakowski, Kinga Tyski, Wiktor Fabian, Natalia Chmielarczyk, Amelia Barbara, Mateusz Szczepek, Julia Latusek przygotowali prace plastyczne na konkurs organizowany przez Zarząd Koła PZW Zagórz pt. „Czyste Wody - Zdrowe Ryby”. Tematyką konkursu rysunkowego była ochrona środowiska naturalnego, czystość naszych wód i ochrona rybostanu. W kategorii klas I-IV wyróżnienia otrzymali: uczeń klasy IV Mateusz Szczepek- opiekun pani Beata Iwanowska, uczeń klasy III Wiktor Fabian - opiekun pani Dorota Filipowicz. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów, gratulujemy pomysłów i zapału do pracy! Na fotografii poniżej uczniowie prezentują swoje prace plastyczne.