Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Nadeszły upragnione wakacje. Zanim jednak udaliśmy się na zasłużony wypoczynek, uroczyście pożegnaliśmy mijający rok szkolny 2018/2019. Ten szczególny dzień społeczność szkolna rozpoczęła mszą świętą o godz. 8.00
celebrowaną przez o. proboszcza Tomasza Woźnego, w miejscowym kościele parafialnym. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły. Dyrektor Wanda Izdebska przywitała wszystkich obecnych na uroczystości: gości zaproszonych, uczniów, rodziców, grono pedagogiczne i pracowników obsługi. Swą obecnością zaszczycili nas: pan Wacław Krawczyk – dyrektor Zespołu Obsługi Szkół w Zagórzu oraz pani Aneta Szczepek – radna naszej miejscowości do Rady Miejskiej w Zagórzu. Po krótkiej części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie. Część oficjalną uroczystości zakończyły przemówienia dyrektora Zespołu Obsługi Szkół. Przewodniczącej Rady Rodziców oraz  pani dyrektor podsumowujące mijający rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych  wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania. Dyrektor szkoły podziękowała również nauczycielom za rzetelną i efektywną pracę z uczniami, rodzicom za współpracę, Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz uczniów i rozwoju szkoły oraz wszystkim tym, którzy ze szkołą współpracowali i ją wspierali. Udanego wypoczynku!!!!