Dzień Chłopaka

W dniu 2 października obchodziliśmy uroczyście „Dzień Chłopaka” w naszej szkole. Imprezę otworzyła Pani Dyrektor Wanda Izdebska. Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich uczestników a w szczególności głównych bohaterów dnia, czyli CHŁOPCÓW. Zgromadzona społeczność szkolna wzięła aktywnie udział w przedstawieniu, prowadzonym przez uczennice kl. V: Ewę Barzycką, Julię Latusek oraz Olivię Rutkowską. Ochotnicy, czyli nasi chłopcy walczyli o tytuł „ Super Chłopaka” oraz „Chłopca-Omnibusa”. Po wielu ciężkich próbach tytuł „Super Chłopaka” uzyskał uczeń z kl. II Michał Strzęciwilk. Natomiast tytuł „Chłopaka-Omnibusa” uzyskał uczeń z kl. V Matusz Szczepek. Nie było to łatwe! Mateusz odpowiedział na szereg trudnych pytań w tym konkursie. Gratulujemy serdecznie!!! Nie zabrakło również zmagań sportowych zorganizowanych przez p. Darka Czecha. Chłopcy otrzymali upominki na pamiątkę tego wydarzenia. Dziękujemy za udział i pomoc przy zorganizowaniu tej imprezy!!!