Wycieczka do Sali Zabaw „Sokoliki Park”

W poniedziałek, 14 października w święto KEN uczniowie klas I-III pod opieką pań: Beaty Iwanowskiej, Doroty Filipowicz i Anny Jankoyć wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw „Sokoliki Park” w Sanoku. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: podwieszany park linowy, labirynt z przeszkodami, trampolina oraz zjeżdżalnie i baseny z kulkami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną uczniów, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze –wspólnej radosnej zabawy. Czas szalonej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach i  w basenach z kolorowymi piłkami minął bardzo szybko, a nawet: za szybko. Dlatego już myślimy o kolejnym wyjeździe!