Zabawa andrzejkowa

W piątek - 29 listopada w naszej szkole zorganizowana została zorganizowana zabawa  andrzejkowa dla klasy  czwartej i piątej. Uczniowie bawili się w godzinach wieczornych.  Do przygotowania imprezy przyczynili się wychowawcy  klas, Samorząd Uczniowski oraz rodzice, którzy serwowali słodki poczęstunek, pizzę, napoje i owoce. W czasie tego magicznego wieczoru była okazja do poznania swojej przyszłości, korzystając z rozmaitych wróżb: lanie wosku, wróżba z butów, rzut monetą, itp. Zawód, spełnienie marzeń, imię przyszłej żony lub męża - tego wszystkiego można było się dowiedzieć,  biorąc udział w zabawie. Było dużo śmiechu.  Uczestnicy stworzyli fajną atmosferę i bawili się od pierwszej do ostatniej minuty. Przykro było kończyć tak udaną imprezę. Dziękujemy Panu Adamowi Chmielarczykowi, który poświęcił swój czas, przyniósł swój sprzęt i  zapewnił dobrą muzykę i oświetlenie. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!