Andrzejki w Sokoliku

W piątek 29.11. w godzinach popołudniowych uczniowie z klasy I,II,III z okazji Andrzejek wraz z wychowawczyniami odwiedziły salę zabaw „Sokolik” w Sanoku.
Sala zabaw - to doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu oraz kształtowanie umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, który już na samym początku wzbudził emocje, piankowych klocków, toru tubingowego do zjazdu na pontonach, zjeżdżalni i konstrukcji wspinaczkowych. Jak przystało na wieczór andrzejkowy były też wróżby, zabawy i pląsy, które prowadziły doświadczone animatorki.  Zadowoleni, lekko zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy  do domów z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzimy to miejsce.
Pobyt uczniów w sali zabaw wraz z poczęstunkiem opłacony był ze składek na Radę Rodziców. Dziękujemy.