Jasełka

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów naszej szkoły Jasełka, które zostały wystawione dnia 19.12 2019 r. Nad całością czuwał o. Tomasz Woźny oraz panie Dorota Filipowicz, Beata Iwanowska, Anna Jankojć.
Uczniowie w specjalnie przygotowanych strojach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili świąteczną opowieść. Był św. Józef, Maryja, anioły, pasterze i dzieci. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami, pastorałkami i góralskim tańcem. Nasze maluszki z Oddziału
Przedszkolnego pod okiem pani Marzeny Stabryły i pani Ani Kochanowskiej przypomniały o tradycjach związanych ze świętami. W sercach zebranych głęboko zapadło świąteczne przesłanie „ Czy byłbyś gotowy zaprosić w Ten Wieczór, każdego - kto puka do drzwi”. Rodzice i zaproszeni goście nagrodzili występ gromkimi brawami. Pani Dyrektor podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim świąteczne życzenia. W piątek 20.12.2019 r. cała społeczność szkolna zasiadła do wspólnej Wigilii. Przy dźwiękach kolęd, podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie spokojnych świąt i spełnienia marzeń. Dzieci na zajęciach plastycznych wykonały piękne świąteczne karteczki, w których umieściły samodzielnie napisane życzenia, realizując hasło „Razem na Święta”. Mamy nadzieję, że przekazując je najbliższym sprawią, że wszyscy poczujemy magię zbliżających się Świąt.
Pani Dyrektor, nauczyciele, pracownicy i uczniowie naszej szkoły życzą wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.