Z matematyką na co dzień

Drodzy Uczniowie klasy IV i V.

Przed Wami kilkanaście dni wolnych od zajęć dydaktycznych w szkole. Wykorzystajcie ten czas na ciekawe, pożyteczne rzeczy, np. na logiczne myślenie.
Codziennie do godziny 11:00 będę umieszczała na stronie internetowej szkoły www.spzahutyn.szkolnastrona.pl, w zakładce głównego menu "Z matematyką na co dzień" zadania do wykonania na dany dzień dla chętnych uczniów z klas IV i V. Na rozwiązania będę czekała do godziny 16:00 każdego dnia. W każdy dzień za wykonanie zadań będzie nagroda w postaci plusów lub ocen z aktywności z matematyki. Jaka nagroda w jaki dzień - będzie informacja w pliku z zadaniami.

Zadania należy rozwiązać i odpowiedź przesłać w wiadomości e-mail do mnie: jolabienczak@gmail.com albo jeśli będzie taka konieczność to wysłać zdjęcie rozwiązania na telefon: 731729703.

Zabawę zaczynamy od jutra, tj. 17.03.2020.