Konkurs plastyczny „Palma Wielkanocna” 2021 został rozstrzygnięty!

Konkurs plastyczny „Palma Wielkanocna” 2021 został  rozstrzygnięty. Do konkursu zgłoszono 18 prac. Palmy wielkanocne  oceniano w trzech kategoriach:

Kategoria oddział przedszkolny oraz klasy „0” – 4 palmy,

Kategoria  klas I-III szkoły podstawowej – 8 palm,

Kategoria  klas IV- VI szkoły podstawowej – 6 palm.

Dzieci wraz z rodzicami wykorzystując swoją twórczą inwencję wykonały wspaniałe palmy, z których każda była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Wszystkie palmy zasłużyły na uznanie i podziw oraz drobne upominki i dyplomy. Komisja konkursowa w składzie: Tomasz Woźny - Ks. Proboszcz, Małgorzata Wasylczyszyn - Dyrektor Szkoły, Pani Dorota Filipowicz, wyłoniła zwycięzców i nagrodziła uczestników w Niedzielę Palmową podczas Mszy Świętej dla dzieci.

W kategorii  oddział przedszkolny oraz klasa „0”:

I miejsce - Dagmara Fal.

W kategorii   klas I-III:

I miejsce – Emilia Kołton

II miejsce – Zuzanna Pelc

III miejsce ex aequo -  Lena Szałaniewicz, Antonina Woźniczak.

W kategorii   klas IV-VI:

I miejsce  - Julia Szczupaczyńska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie.  Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak liczny udział.