Ogólnopolski program "Śniadanie daje moc"

12 listopada 2019 r. w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania zorganizowaliśmy w naszej szkole akcję „Śniadanie Daje Moc”,  aby od najmłodszych lat uczyć dzieci dobrych nawyków żywieniowych. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Uczniowie z klas I, II, III z zainteresowaniem wysłuchali pogadanki o zdrowym odżywianiu i roli śniadania w diecie dziecka, po czym przy wsparciu nauczycieli pani Beaty Iwanowskiej i pani Doroty Filipowicz przygotowali z produktów otrzymanych od rodziców smaczne pożywne śniadanie, które wspólnie skonsumowali w miłej, serdecznej atmosferze.