Walentynki

Walentynki to święto, które każdego roku dostarcza uczniom wiele radości i zabawy. W dniu 13.02.2020 r. obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Świętego Walentego”. Aby ten dzień nabrał odpowiedniego koloru, wszyscy uczniowie byli ubrani na czerwono. Uczniowie klasy IV i V przygotowali montaż słowno-muzyczny, który przybliżył nam postać Św. Walentego oraz tradycje związane właśnie z tym świętem. Następnie uczniowie przystąpili do dwujęzycznego quizu walentynkowego. Ochotnicy odpowiadali na pytania i otrzymywali serduszka. Najbardziej wyczekiwanym momentem był taniec starszej grupy zespołu „Sweet lollipops”. Wyjątkowy pokaz naszych wyjątkowych tancerzy!!! Na zakończenie  uczniowie rozprowadzili kartki walentynkowe, zbierane w specjalnej poczcie walentynkowej dla swoich kolegów i koleżanek. Ten dzień dostarczył dużo miłych wrażeń i niespodzianek. Serdeczne podziękowania dla uczniów z klasy IV i V, którzy swoim zaangażowaniem i pracą pomogli w organizacji naszego wspólnego spotkania. Jesteście wspaniali!!!