Rozpoczęcie roku szkolnego 2020-2021- informacja do rodziców

Dnia 01 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w trybie stacjonarnym.
Szanowni Rodzice!

W związku z tym informujemy, iż na ten dzień zaplanowaliśmy   mszę świętą w Kościele Parafialnym o godzinie 8.00 oraz krótką inaugurację w szkole. Z uwagi na obowiązujący stan epidemiologiczny  ograniczymy się do przekazania niezbędnych informacji.

W związku z tym  podajemy harmonogram rozpoczęcia roku i przypominamy o obowiązującym reżimie sanitarnym, czyli:

•  uczniowie przychodzą do szkoły na wyznaczoną godzinę oraz wchodzą i wychodzą wyznaczonym wejściem A lub B, gromadzą się w wyznaczonym miejscu, unikają zbędnego przemieszczania się, posiadają własny notatnik i długopis

•  po wejściu do szkoły wszyscy dezynfekują ręce

•  w sytuacjach szczególnych, u  dzieci  z klasy 1 dopuszcza się obecność maksymalnie 1 rodzica/opiekuna, pozostałych rodziców/opiekunów prosimy o pozostanie w domach lub  przed szkołą

•  rodzice/opiekunowie są zobowiązani do używania maseczek i rękawiczek

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

•   Wejście główne A,  Wejście boczne B /od strony placu zabaw i sali gimnastycznej/

Oddział przedszkolny - wejście A

Klasy 1-6 - godz. 09.00 - wejście B

Po zakończeniu zajęć uczniowie opuszczają budynek tym samym wejściem.

Dowóz uczniów autobusem:
Rano: godz.7.20  z przystanku przy  Chacie Starych Znajomych,
CPN- godz. 7.30
Powrót ok. godz.10.10 spod szkoły.

Szanowni Państwo, ze względu na bardzo dynamiczną sytuację bardzo prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły na wypadek jakichkolwiek zmian.