Szkoła Podstawowa im. Władysława Beliny - Prażmowskiego w Zahutyniu

Finałowy podcast „Zwierzęta na Borsuk” klasy VI w Polskim Radio Dzieciom

Z wielką radością  informujemy, że  podcastowa przygoda  "ZWIERZĘTA NA BORSUKU"  przygotowana przez uczniów klasy 6 prowadzonych przez Panią Krystynę  Witowicz będzie  miała   swoją    premierę  dziś    /sobota -12.12.2020 r./  o godzinie 17.00  w  Polskim  Radiu  Dzieciom.    Zapraszamy do słuchania.   Gratulujemy całemu zespołowi!

 

"Mali strażnicy dzikiego królestwa"  ➡️ https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom

W sobotę 12.12.2020 r.  o godz. 17.00 w programie I Polskiego Radia odbędzie  się premiera podcastowych przygód, jakie są możliwe tylko w Bieszczadach. Eko-klasa z SP Zahutyniu zaprezentuje podcast „Zwierzęta na Borsuku” w audycji, którą można usłyszeć  pod linkiem https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom.  Przypomnijmy, że klasa VI zdobyła tytuł Medialnego Ambasadora Bieszczadzkiego Parku Narodowego, a Szkoła  została objęta honorowym patronatem przez BdPN.

Jedną z wielu nagród w konkursie było spotkanie z redaktorem  Krystianem  Tyrańskim – miłośnikiem dzikiej przyrody, podróżnikiem,  prezenterem radiowym,  twórcą programów edukacyjnych dla dzieci. Ze względu na pandemię było to spotkanie zdalne za pośrednictwem platformy Teams. Podczas dwugodzinnej wideokonferencji młodzi przyrodnicy mogli porozmawiać dziennikarzem i twórcą „Dzikiej Odysei”  min. o swoich pasjach, marzeniach, przygodach, poznawaniu  przyrody oraz o  kolejnym wyzwaniu stojącym przed naszymi Ambasadorami BdPN - nagraniu finalnego podcastu  dla Polskiego Radia.

Krystian Tyrański przesłał podziękowania i gratulacje dla całego zespołu klasy VI oraz zaprosił na podcastową  przygodę "ZWIERZĘTA NA BORSUKU", która będzie miała swoją premierę dziś 12.12.20 o  godzinie 17 00 w Polskim Radiu Dzieciom. Przygoda będzie również do ściągnięcia ze strony Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

 Do usłyszenia wieczorem.

https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom