"PODZIEL SIĘ DOBREM NA ŚWIĘTA..." podsumowanie akcji

Dziękujemy wszystkim za dobre serca ❤.

Zakończyliśmy zbiórkę potrzebnych artykułów dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Nieuleczalnie Chorych prowadzonego  przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP Starowiejskich w Starej Wsi. Dziękujemy wszystkim za dobre serca ❤.  Wierzymy też, że dobro przyciąga dobro. Jak magnes. Dobrem można, a nawet trzeba zarażać się od innych. Trzeba je też rozprzestrzeniać. To najwspanialszy "wirus", który jak raz znajdzie drogę do naszego serca, to już nigdy z niego nie wyjdzie. Zarazić się można poprzez uśmiech i życzliwość. Serdecznie dziękujemy  za wspaniałą współpracę i zaangażowanie wszystkim wolontariuszom i im rodzinom oraz wszystkim osobom, które wspierały ich w tak szlachetnym działaniu.