Betlejemskie Światło Pokoju 2020

Dnia 21 grudnia 2020 roku delegacja Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Władysława Beliny – Prażmowskiego w Zahutyniu : Ewa Barzycka i Mateusz Szczepek pod opieką pani Beaty Iwanowskiej wręczyli Ojcu Proboszczowi Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Zahutyniu, Tomaszowi Woźnemu  BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU. Tegoroczna akcja organizowana przez skautów i harcerzy przebiega pod hasłem „ Światło służby” i jest symbolem braterstwa, przyjaźni i pokoju. Życzymy niech BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU rozświetli nasze domy, w sercach zagości miłość, a na twarzach pojawi się uśmiech. Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku 2021 samych pomyślności życzą uczniowie.