Długo wyczekiwany powrót do szkoły…

Drodzy Uczniowie!

Przed nami powrót do nauki stacjonarnej. Pragniemy, abyście wracali do szkoły z radością i bez stresu. W pierwszych dniach Waszego pobytu w szkole skupimy się na odbudowaniu naszych relacji, przełamywaniu lęku i stresu związanego z powrotem do szkoły. Naszym celem jest zniwelowanie negatywnych skutków spowodowanych długotrwałym okresem nauki zdalnej, dlatego  w okresie nauki hybrydowej tj. od 17 maja do 28 maja:

1. Nauczyciele skupią się na utrwaleniu najważniejszych wiadomości z okresu nauki zdalnej.

2. Oceny, które otrzymaliście z kartkówek, prac klasowych, dyktand są aktualne.

3. Nie będą sprawdzane ani oceniane zeszyty, zeszyty ćwiczeń  oraz ich sposób prowadzenia w okresie nauki zdalnej.

4. Będziecie mieli możliwość poprawiania ocen według ustaleń z konkretnymi nauczycielami.

5. Nie stawiamy ocen niedostatecznych, zachęcamy do uzupełnienia braków.

6. Nie przeprowadzamy sprawdzianów, prac pisemnych oraz testów.

7. W sytuacji, gdy poczujecie niepokój, smutek lub trudność w kontaktach z kolegami, koleżankami skorzystajcie z rozmowy z wychowawcą/pedagogiem.

Do zobaczenia

Dyrektor i Nauczyciele