IV Bieg Nieczui-Zagórz Biega 2021

Miło nam poinformować, że Piotr Ryniak - uczeń klasy III stanął na podium. Gratulujemy!
W dniu 29.05.2021 w Zagórzu odbył się IV Bieg Nieczui - Zagórz Biega 2021.
Celem biegu było:
- upowszechnianie biegania jako prostej i ogólnodostępnej formy uprawiania sportu,
 -propagowanie sportu szkolnego,
- rywalizacji sportowej wśród rówieśników,
- aktywne spędzenia czasu wolnego dzieci i młodzieży,
- integracja środowiska lokalnego,
- popularyzacja zdrowego stylu życia, zapobieganie uzależnieniom wśród młodzieży i dorosłych.
Szkołę Podstawowa w Zahutyniu reprezentowało 12 zawodników we wszystkich kategoriach-od klasy I i młodszych aż do klasy VI. Nasi reprezentanci  to: Zofia Błażejowska, Franciszek Błażejowski, Michał Strzęciwilk, Orest Szmyd, Piotr Ryniak, Kacper Ciupa, Wiktor Fabian, Kinga Tyski, Amelia Barbara, Julia Szczupaczyńska Karol Ciupa i Amelia Tyski. Najlepsze rezultaty osiągnęliśmy w kategorii klas II i III, w której bardzo dobre II miejsce zajął Piotr Ryniak, a Orest Szmyd zajął V miejsce. Do Zahutynia trafiły również nagrody za najmłodszego uczestnika biegu - Karol Ciupa, oraz dla najmłodszej uczestniczki - Amelia Tyski. Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom Szkoły Podstawowej w Zahutyniu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Miło nam poinformować, że Piotr Ryniak z klasy III osiagnął świetny wynik. W kat. IV – Klasa II-III– Chłopcy znalazł się na miejscu 2!
Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację wyjazdu i opiekę nad uczestnikami biegu.