Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Inauguracja rozpoczęła się od uczestnictwa społeczności szkolnej we mszy świętej w kościele parafialnym. Później na terenie szkoły, w szkolnej sali gimnastycznej, wszyscy odśpiewali hymn narodowy. Następnie głos zabrała Pani dyrektor szkoły Małgorzata Wasylczyszyn, która powitała wszystkich zebranych, zaproszonego gościa – Panią Anetę Szczepek – radną miasta i gminy Zagórz, a szczególnie gorąco pierwszoklasistów. Minutą ciszy uczczono pamięć bohaterów poległych podczas II wojny światowej.  Dyrektor podziękowała rodzicom, którzy wspierali szkołę podczas wszelkich prac    oraz remontów  przebiegających podczas wakacji. Podziękowała uczniom, którzy zaprezentowali się z występem szkolnym podczas dożynek gminnych. Następnie uczniowie pod kierunkiem Pani Wandy Izdebskiej wystąpili z okolicznościowym programem artystycznym. Po akademii uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.