Gminny Konkurs Plastyczny „ Kogucik”

Uczniowie klas „ 0” - III z ogromnym zapałem wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Kogucik” zorganizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz, Miejsko - Gminną Bibliotekę  Publiczną w Zagórzu i Szkołę Podstawową w Zagórzu. Prace zostały wykonane różnymi technikami, według  pomysłu i kompozycji dzieci przy jednoczesnym ukierunkowaniu przez opiekunów. Klasa III - opiekun Beata Iwanowska, autorzy prac:  Barzycka Oliwia, Cipora Wiktoria,  Krzysik Mateusz, Szczepek Patryk. Klasa II - opiekun Beata Iwanowska, autorzy prac:  Rygiel Emilia. Klasa I – opiekun Anna Stawarz, autorzy prac:  Woźniczak Hanna,  Hołubowska Zosia,  Juszczak Oliwia. Klasa „0” - opiekun Dorota Filipowicz, autorzy prac:  Nowak Emilia,  Chmielarczyk Natalia.  Uczestnikom gratulujemy wyobraźni i oryginalnego widzenia tematu,trzymamy kciuki za wykonawców pięknych prac i czekamy na ogłoszenie wyników konkursu.