Wycieczka do Myczkowiec

Wycieczka do Myczkowiec była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. 7 maja o godzinie 9.00 przedszkolaki wyruszyły autokarem. Celem wycieczki było wzbogacenie wiedzy o bliskim środowisku, jego walorach i możliwościach. Przyjrzenie się zwierzętom  znajdującym się w mini zoo oraz kształtowanie kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych połączone z miłym spędzaniem wspólnego czasu. Podczas spaceru dzieci miały okazję zobaczyć zwierzęta i ptaki coraz rzadziej spotykane na co dzień, co budziło wśród nich wiele emocji. Pan przewodnik oprowadził  dzieci po ogrodzie biblijnym, zobaczyliśmy także mini cerkiewki. Dużą atrakcją dla dzieci były przejażdżki konne pod okiem instruktora. Na koniec przedszkolaki udały się na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Kiełbaska z grilla oraz soczki bardzo smakowały. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem,  ale również lekcją przyrody i historii. Posiadłość w Myczkowcach jest uroczym miejscem  do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W drodze powrotnej,pomimo zmęczenia,  dzieciom dopisywały humory,wzajemnie dzieliły się wrażeniami. Dziękujemy wszystkim  rodzicom,  którzy przyczynili się do zorganizowania wycieczki.