Dzień Mamy i Taty

11 czerwca spotkali się rodzice uczniów z klas I-III. Ten termin to połączenie Dnia Matki i Dnia Ojca. W tym dniu dzieci bardzo serdecznie chciały podziękować swoim Rodzicom za życie, miłość, troskę  i wychowanie. Program artystyczny rozpoczęła zachwycająca polka – taniec wesoły, skoczny  i niezwykle barwny. Dziewczynki wystąpiły w nowych, ludowych spódniczkach, nałożonych na usztywnione halki. W  tym miejscu składamy bardzo serdeczne podziękowania Pani Chmielarczyk za uszycie spódniczek i halek. Następnie uczniowie recytowali piękne wiersze oraz śpiewali piosenki dla swoich rodziców. Najstarsza klasa przedstawiła scenkę o współczesnej rodzinie Kapturków, która z pewnością skłoniła wszystkich obecnych do głębokiej refleksji. Rodzice usłyszeli gromkie ”Sto lat” od swoich pociech. Następnie dzieci obdarowały swoich gości słodyczami oraz wcześniej przygotowanymi upominkami i kwiatami. Było to wzruszające popołudnie, które przypomniało rodzicom, że miłość dzieci jest bezwarunkowa, a oni sami są najważniejszymi osobami w życiu swojego dziecka. Na zakończenie miłego spotkania, wykonaliśmy wspólne zdjęcie, a uczniowie poczęstowali się cukierkami, aby słodycz tego spotkania trwała dłużej.