Konkurs plastyczny „ Kolorowy Sanok”

Uczniowie klas II i III z ogromnym zapałem przystąpili do XIV Edycji Konkursu Plastycznego pt. „Kolorowy Sanok” zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Sanoku. Najpierw  zgromadzili zdjęcia, albumy, widokówki związane z Sanokiem a następnie zaplanowali formę i technikę wykonania prac. Spośród wielu prac wybrano najciekawsze, najstaranniejsze, które zostały przekazane organizatorom. Wykonali je : Wiktoria Pisiak, Kacper Rościński, Sara Rutkowska, Emilia Rygiel i Patryk Szczepek. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie nie tylko kształtowali wyobraźnię i wrażliwość plastyczną, ale także rozbudzali zainteresowanie najbliższą okolicą. Z przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa przyznała: III miejsce Emilii Rygiel, wyróżnienie Wiktorii Pisiak. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym dziewczynkom gratulujemy! Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Beaty Iwanowskiej.