Święto Edukacji Narodowej

Dzień 14 października  jest  dniem szczególnym dla społeczności szkolnej,  gdyż  w tym dniu przypada Święto Komisji Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela. W tym dniu w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji tego święta. Uczniowie klas I, II, III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowali część artystyczną składającą się z wierszy i piosenek. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice,  pracownicy szkoły, a także nauczyciele emerytowani. Po uroczystości głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców Pani Aneta Szczepek, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły, a na ręce pani dyrektor  bukiet kwiatów. Do życzeń dołączyli się również uczniowie wręczając nauczycielom piękne róże. Na zakończenie uroczystości  Dyrektor szkoły mgr Wanda Izdebska podziękowała uczniom za przygotowaną akademię, złożyła życzenia wszystkim obecnym pracownikom oświaty oraz wręczyła „Nagrody Dyrektora” wyróżniającym się nauczycielom oraz pracownikom obsługi.