Warsztaty plastyczne

26 listopada   w oddziale przedszkolnym w grupie „Biedronki”  odbyły się zajęcia otwarte – pod kierunkiem plastyka - Pani  Anny Haduch - z udziałem rodziców. Tematem zajęć były "Ozdoby bożonarodzeniowe". Głównymi założeniami tego spotkania było przypomnienie tradycji związanych ze zbliżającymi się świętami, czerpanie radości ze wspólnej pracy, promocja szkoły w najbliższym środowisku poprzez prezentację prac dzieci w czasie Kiermaszu  Ozdób Bożonarodzeniowych oraz pozyskanie środków z ich sprzedaży na potrzeby dzieci. Dzieci wraz z rodzicami  z wielkim zapałem  wykonywały piękne ozdoby choinkowe, które zostaną przekazane  na kiermasz. Dziękujemy pani Ani,  która wykazała się niezwykłą kreatywnością, dzieląc się ciekawymi i oryginalnymi pomysłami a także rodzicom którzy z cierpliwie wspomagali dzieci. Efekty wspólnej pracy mówią same za siebie, zapraszamy do obejrzenia zdjęć.