Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci 2015

Miło nam poinformować, że uczennica klasy drugiej Oliwia Juszczak wykonała pracę, która zakwalifikowała się na wystawę. Uroczysta Gala Laureatów połączona z wernisażem wystawy prac plastycznych odbyła się w WDK 10 grudnia 2015 r. Poniżej przedstawiamy wyciąg z protokołu dostępnego na stronie internetowej WDK.

„Z PROTOKOŁU

posiedzenia Komisji Konkursowej oceniającej prace plastyczne nadesłane

na PODKARPACKI KONKURS LITERATURA I DZIECI "Podróże małe i duże"

z dnia 3 grudnia 2015 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie

Komisja Konkursowa w składzie:

Krystyna Niebudek - PrzewodniczącaKinga Ziobro - DziałoJadwiga Orzechowska

stwierdza, że na konkurs wpłynęło 893 prace z zakresu rysunku, grafiki, kolażu i batiku ze szkół podstawowych i instytucji kultury.

Komisja dokonała przeglądu wszystkich nadesłanych prac i zakwalifikowała na wystawę 100 83- I kategoria wiekowa, 17- II kategoria wiekowa).

Następnie wyłoniła te prace, które postanowiła uhonorować nagrodami i wyróżnieniami ufundowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

UCZESTNICY WYSTAWY - I GRUPA WIEKOWA

Oliwia Juszczak tyt. pracy "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", aut. Hugh Lofting

Zespół Szkół w Zahutyniu, op. Anna Stawarz”

Składamy serdeczne gratulacje, na zdjęciu Oliwia i jej praca.