Niecodzienni goście! Hokeiści w naszym przedszkolu!

Ostatniego dnia marca naszą szkołę odwiedzili sanoccy hokeiści: Pan Robert Kostecki oraz Pan Mateusz Wilusz reprezentując tym klub hokejowy STS Sanok S. A. Nasi sportowcy pokazali, że radzą sobie świetnie nie tylko na lodzie, ale także w kontakcie z dzieciakami: chętnie opowiadali, jak zostać hokeistą, jakie umiejętności należy zdobyć, aby odnosić sukcesy w karierze zawodnika. Zachęcali do uprawiania sportu, zaprezentowali strój hokeisty i co ważniejsze, pozwolili dzieciom przymierzyć poszczególne elementy stroju.  Spotkanie okazało się bardzo trafnym pomysłem – wywołało u dzieci mnóstwo pozytywnych emocji, sprowokowało do świetnej zabawy, a także rozbudziło zainteresowania sportem - hokejem. Spotkanie zakończyło się wręczeniem hokeistom kolorowanek wykonanych przez grupę „Biedronek” oraz rozdawaniem autografów a także wspólnymi zdjęciami z zaproszonymi gośćmi.

Serdeczne podziękowania

dla Pani Agnieszki Trebendy

za czynny udział w zorganizowaniu tak ciekawego i emocjonującego spotkania.

Dziękujemy za tak miłe spotkanie!