Dzień Dziecka

Ale jak to? Słodka wata cukrowa w przedszkolu? Właśnie tak przedszkolaki oraz uczniowie szkoły rozpoczęły swoje święto – Dzień Dziecka. Jak co roku po pysznym poczęstunku dzieci odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną, gdzie Panowie Strażacy zaprezentowali wiele ciekawych atrakcji min. wyposażenie strażaka oraz wozu strażackiego, sygnał alarmowy, lanie wody, pokaz tęczy. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały małe upominki. Kolejną ale nie mniej ciekawą atrakcją czekającą na dzieci było pieczenie kiełbasek na ognisku. W czasie wolnym zabawę urozmaicono malowaniem twarzy w różne postacie z bajek, malowaniem kredą na kostce oraz  Karaoke do znanych piosenek. Ten niecodzienny dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci.

Rodzicom za przygotowanie i pomoc serdeczne dziękujemy.