Walentynki

W tym roku „Walentynki” przypadły na okres ferii zimowych, Samorząd Uczniowski był więc zmuszony do przeprowadzenia szkolnej akcji poczty walentynkowej przed  czasem - 9 lutego. Nie zmniejszyło to temperatury wyborów najsympatyczniejszej koleżanki i kolegi. Torby z walentynkami pękały w szwach. Jak co roku wypełnioną i zaadresowaną kartkę uczniowie wrzucali do specjalnie przygotowanego pojemnika, który pełnił funkcję pocztowej skrzynki. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wcielili się w rolę „listonoszy”. Wszystkim spodobały się wyjątkowe tego dnia stroje w kolorze czerwonym i różowym.  Koło teatralne „Psotka” przedstawiło w tym dniu inscenizacje wierszy o zakochanych zwierzętach: „Żuk i biedronka”, „Żaba i ogórek”, „Żuraw i czapla”, „ Hipopotam i żaba” - utwory zawierające  zaskakujące zakończenie, które  często poprzez zaprezentowaną historyjkę, uczą i wychowują, ośmieszają naganne zachowanie, a pochwalają dobre.