Pasowanie na Przedszkolaka

28 października w naszej szkole odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu  przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy poważny występ przed liczniej  zgromadzoną publicznością.Podczas uroczystości przedszkolaki z grupy BIEDRONEK pokazały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom oraz całej społeczności szkolnej piosenki, wiersze i tańce. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie. Po wygłoszeniu przez maluchy przysięgi, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania, każde dziecko otrzymało dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków. Na koniec dzieci zaprosiły publiczność do wspólnej zabawy. Rodzice dla swoich pociech przygotowali upominki oraz słodki poczęstunek.