Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25 listopada  uczniowie oraz przedszkolaki z naszej szkoły wspólnie uczciły Światowy  Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże oraz inne pluszaki. A każdy był piękny i wyjątkowy.  Dzieci  zaproszono do wspólnej zabawy, w specjalnie przygotowanej na tę okazję misiowej krainie. Poznały historię misia, recytowały „Życzenia dla  Misia”  oraz zaprezentowały swoje misie. Przedstawicielka Małego Samorządu  Uczniowskiego nagrodziła najciekawsze wypowiedzi.  Razem z misiami wszyscy wesoło bawili się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, „Pokochaj Pluszowego Misia” .Panie wychowawczynie przeczytały dzieciom fragmenty książki Pt. ”Niedźwiadek  Piotrek i przyjaciele” o przyjaźni  i przygodach małego misia. Na koniec było słodkie „małe co nieco”. Ten dzień  pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne Święto Pluszowego Misia.