Ferie zimowe - styczeń 2017 rok.

Dnia 21stycznia uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Beatą Iwanowską i rodzicami wybrali się do Skansenu w Sanoku. Na wycieczce dzieci razem z przewodnikiem zwiedziły zabudowania Rynku, wysłuchały ciekawych historii o ludziach zamieszkujących  dawno temu nasze tereny, obejrzały unikalne eksponaty związane z ich życiem codziennym. Następnie dużymi saniami zaprzężonymi w konia objechały cały teren skansenu podziwiając z zewnątrz zabudowania, przyrodę w zimowej szacie i wesołą wiewiórkę, która  wiernie nam towarzyszyła przemykając pomiędzy drzewami. W doskonałych nastrojach cała gromadka ogrzała się przy ognisku i upiekła kiełbaski. Zabawom nie było końca, dzieci bawiły się śnieżkami, próbowały lepić bałwana. Na zakończenie wyprawy udaliśmy się do kręgielni, gdzie w atmosferze zabawy, próby swoich  sił i umiejętności miło spędziliśmy czas. Wszyscy byli zgodni co do tego, że warto podziwiać uroki zimy na świeżym powietrzu i wspólnie spędzić wolny czas.