Konkurs ,,Orzeł Języka Angielskiego”

W listopadzie 18  uczniów klas I-III naszej szkoły wzięło udział w  Ogólnopolskim Konkursie ,,Orzeł Języka Angielskiego”. Każdy uczestnik rozwiązywał test składający się z 21 pytań o różnym stopniu zaawansowania. Najwięcej można było zdobyć 21 punktów. Największą ilość punktów uzyskała Maja Szczepek z kl. 1. Naszej uczennicy zabrakło tylko jednego punktu do wyróżnienia. Organizator konkursu jednak z tego tytułu dołączył nagrodę książkową za tak wysoki wynik. Drugi najlepszy wynik w szkole należał do Natalii Chmielarczyk, uczennicy klasy 2, której zabrakło dwóch punktów do wyróżnienia. Jest to również duże osiągnięcie. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy wysokich wyników. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę i dyplom uznania.