Mistrzyni ortografii

Hanna Woźniczak, uczennica klasy 3 Szkoły Podstawowej w Zahutyniu, zdobyła tytuł Mistrza Ortografii Gminy Zagórz. XV konkurs odbył się tradycyjnie w SP w Tarnawie Dolnej, a patronat nad nim objął Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz. Hania otrzymała z rąk pani dyrektor szkoły Joanny Rudy oraz pani dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Ewy Get  pamiątkowy puchar i wieczne pióro ufundowane przez pana Burmistrza Ernesta Nowaka oraz inne nagrody. Naszą szkołę reprezentowała też Zuzanna Nowak, uczennica klasy 3. Zuzia uplasowała się na bardzo wysokim, czwartym miejscu. Również otrzymała dyplom i nagrodę za udział w konkursie. Uczennice przygotowała do konkursu wychowawczyni mgr Anna Stawarz. Składamy serdeczne gratulacje dziewczynkom oraz rodzicom, jest to nagroda za trud i pracę  włożoną w przygotowanie do konkursu.