"Kto śpiewa dwa razy się modli"

Dnia 9 czerwca 2017 r. na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zagórzu odbyły się eliminacje XV Dziecięcego Festiwalu Piosenki Religijnej Powiatu Sanockiego- "Kto śpiewa dwa razy się modli". Z radością informujemy, że wśród nominowanych do Finału w Sanoku jest zespół „Dzwoneczki” ze Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. W skład zespołu weszły: Ewa Barzycka i Oliwia Rutkowska -klasa I oraz dzieci przedszkolne: Milena Fal, Patrycja Nowak, Zuzia Pietruszka, Paulina Krzysik,, Paweł Premik oraz Kacper Ciupa. Dzieci brawuro wykonały dwa utwory : „Granie i śpiewanie” oraz  „Pan Jezus mamę miał”. Opiekę nad całością sprawowała Pani Dorota Filipowicz. Gratulujemy i ŻYCZYMU SUKCESU podczas Finału.