Olimpusek

30 marca br.   została przeprowadzona w Szkole Podstawowej w Zahutyniu kolejna edycja ogólnopolskiej olimpiady dla najmłodszych OLIMPUSEK.  Olimpiada przeznaczona  była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu

zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. W naszej szkole miejsce I, nagrodę książkową i grawerowany dyplom laureata otrzymali: Mateusz Szczepek, Natan Szmyd, Mateusz Wosachło – klasa 2. Dyplomy laureata otrzymali: Wiktor Fabian, Filip Kopacz – klasa I;  Natalia Chmielarczyk, Radosław Fal, Ewa Barzycka – klasa II;  Wiktor Jara, Zuzanna Nowak, Oliwia Juszczak, Damian Popiela, Wiktor Szczepek, Hanna Woźniczak - klasa III. Dyplomy uznania otrzymali: Maja Szczepek, Szymon Kot – klasa I;  Amelia Barbara, Wiktor Jaworski – klasa II; Aleksander Klaus, Karolina Stabryła –klasa III.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.