Dyktando (nie) tylko dla mistrzów

16 maja w Szkole Podstawowej w Zahutyniu odbyło się Ogólnopolskie Dyktando  wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Test konkursowy był podzielony na dwie części.  Część I - Zadania ortograficzne - 10 pytań testowych z 4 odpowiedziami, z których co najmniej jedna była prawidłowa. Część II - Dyktando - tekst z 20 lukami, który należało uzupełnić jedną z dwóch zaproponowanych liter. Miło nam ogłosić, że Mateusz Szczepek, uczeń klasy II zdobył 3 miejsce, dyplom laureata  i nagrodę książkową.  Dyplomy laureata zdobyli : Zofia Hołubowska - klasa III, Natan Szmyd - klasa II.  Dyplomy wyróżnienia otrzymały : Karolina Stabryła, Oliwia Juszczak, Hanna Woźniczak – klasa III.  Dyplomy uznania otrzymali : Zuzanna Nowak, Anna Czubek – klasa III, Mateusz Wosachło, Radosław Fal – klasa II. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.