„English day” - dzień języka angielskiego

W dniu 20.06.2017 r. odbyła się uroczystość szkolna pt. „English Day – Dzień Języka Angielskiego”. W tym dniu cała społeczność szkolna uczestniczyła w tym wielkim wydarzeniu, które otworzyła nam uroczyście Pani Dyrektor. Uczniowie klas I-III wystąpili w inscenizacji  słowno-muzycznej pt. „ Meg”. Bohaterka o imieniu Meg, przyjechała do nas z Wielkiej Brytanii i zapoznała nas z krajami anglojęzycznymi. Aby uświetnić naszą uroczystość, po przedstawieniu  cztery dziewczynki zaprezentowały pokaz taneczny z pomponami. W drugiej części zadaniem wszystkich uczniów naszej szkoły, było wykonanie flagi. Atrakcją dla wszystkich dzieci było malowanie twarzy i zabawa przy muzyce. Ten dzień szybko się skończył i zapowiedział nam zarazem koniec roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia!!!