Majowe święta w Zahutyniu

Okolicznościowa pogadanka o Konstytucji 3 Maja, przypomnienie o symbolach narodowych, przemarsz przez wioskę z flagą i chorągiewkami to coroczne zwyczaje patriotyczno- wychowawcze w naszej szkole.Zawsze też przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z nauczycielami i rodzicami biorą udział w uroczystościach gminnych w Zagórzu. Uroczyste obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja w Zagórzu rozpoczęły się od Mszy Świętej w kościele parafialnym pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Nowego Życia w Zagórzu. Następnie przeniesiono się pod Pomnik Powstańców na starym cmentarzu w Zagórzu. Szkołę reprezentowali uczniowie: Ewa Barzycka, Emilia Nowak i Mateusz Szczepek pod opieką pań: Beaty Iwanowskiej, Anny Jankojć, Magdaleny Barzyckiej i Anety Szczepek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.