Dzień Dziecka w Zahutyniu

1czerwca przedszkolaki oraz uczniowie szkoły rozpoczęli swoje święto – Dzień Dziecka. Jak co roku dzieci odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną, gdzie panowie Strażacy zaprezentowali wiele ciekawych atrakcji min. wyposażenie i ubranie strażaka oraz wozu strażackiego, sygnał alarmowy, lanie wody, pokaz tęczy. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały lody, batoniki i soczki. Rada Rodziców obdarowała dzieci akcesoriami do puszczania baniek mydlanych.  Kolejną ale nie mniej ciekawą atrakcją czekającą na dzieci było pieczenie kiełbasek na ognisku. W czasie wolnym zabawę urozmaicono malowaniem kredą na kostce oraz  zabawami na placu zabaw. Ten wyjątkowy dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci. Klasa pierwsza otrzymała od swoich rodziców specjalne upominki: piłki i skakanki. Rodzicom serdeczne dziękujemy za zakup upominków i poczęstunku.