„ENGLISH DAY” DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 20.06.2018 r. odbyła się uroczystość szkolna pt. „English Day – Dzień Języka Angielskiego”. W tym dniu cała społeczność szkolna uczestniczyła w tym wielkim wydarzeniu, które otworzyła nam uroczyście Pani Dyrektor. Wybraliśmy się w „podróż”  do Wielkiej Brytanii a dokładnie do Londynu. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej wystawili przedstawienie pt. „Bal u królowej”. Aby uświetnić naszą uroczystość, po przedstawieniu  cztery dziewczynki wykonały pokaz taneczny. W drugiej części, dzieci prezentowały angielskie piosenki z repertuaru dziecięcego – najpierw swój talent zaprezentował oddział przedszkolny a następnie dzieci z klas I-III. Atrakcją dla wszystkich dzieci było malowanie twarzy oraz zabawa przy muzyce. Ten dzień szybko się skończył i zapowiedział nam zarazem koniec roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu. Do zobaczenia w przyszłym roku!!!