Andrzejki w sali zabaw "Sokoliki Park"

Koniec listopada to tradycyjnie czas wróżb i zabaw andrzejkowych. Z tej okazji uczniowie klas I – IV spotkali się w Sanoku, w sali zabaw „Sokoliki Park”, gdzie przez 2 godziny dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji: zjeżdżać, wspinać się, skakać, biegać i śmiać się przy tym do woli. Czekał też na nich poczęstunek w postaci pysznych gofrów i słodkich napojów. Smakowity był też robiony na miejscu, świeżutki popcorn. Nie zabrakło oczywiście wróżb andrzejkowych w specjalnie przygotowanym, tajemniczym pomieszczeniu oraz zabaw i tańców prowadzonych przez bardzo miłe panie animatorki, którym serdecznie dziękujemy.Na zakończenie zabawy wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i w świetnych humorach, choć nieco zmęczeni, wrócili do domów.