Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 23 listopada pozostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków. To właśnie tego dnia odbyła się jedna z pierwszych, bardzo ważnych uroczystości – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości udział wzięli rodzice, dziadkowie, uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz pani dyrektor. Przedszkolaki tego dnia zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak wiele już potrafią. Po uroczystym przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna: wierszyki, piosenki, tańce i zabawy ruchowe. Po zakończeniu części artystycznej pani dyrektor Wanda Izdebska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz słodki upominek.