Pierwszy dzień wiosny

Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia, kwitną drzewa, rozkwitają kwiaty, ptaki przylatują z ciepłych krajów. Świat z dnia na dzień robi się bardziej kolorowy…a ludzie otwierają swoje serca… 21 marca uczniowie naszej szkoły wraz z paniami Beatą Iwanowską, Dorotą Filipowicz oraz o. Tomaszem Woźnym w radosnych nastrojach świętowali nadejście wiosny. Przy tej okazji odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej w Zasławiu. Gospodarzem obiektu jest Mirosław Kaźmierczak - „Spartan”. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali opowieści pasjonata, pana Mirka o eksponatach, oglądali różnorodne przedmioty oraz naturalne okazy. Następnie przy sprzyjającej wczesnowiosennej aurze przeszli się brzegiem Sanu obserwując budzącą się do życia piękną przyrodę, wsłuchując się w ciekawostki pana Mirka - dziękujemy. Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta uczniów w schronisku dla zwierząt „Wesoły Kundelek’’. Uczniowie dowiedzieli się jak zaadoptować psa, kiedy zwierzęta trafiają do schroniska, a także podarowali zbieraną w szkole pod okiem pani Ani Jankojć karmę. Uczniowie, rodzice, nauczyciele bardzo poważnie podeszli do akcji i zgromadzono mnóstwo smakołyków dla piesków i kotów - jesteśmy szczęśliwi i bardzo wdzięczni. A na koniec pełnej niezapomnianych wrażeń, wiosennej wyprawy były pyszności w „Słodkim Domku”. Zapraszamy do galerii zdjęć.