GÓRA GROSZA

Zapraszamy do udziału w akcji "Góra Grosza", która będzie trwała w naszej szkole od 25 listopada 2019r. do 2 stycznia 2020r.

To juz XX edycja akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.  Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.   Zbierane są monety oczyszczone, oddzielone od monet uszkodzonych, zardzewiałych, dziurawych, pogiętych, niepełnych i niebędących polskim środkiem płatniczym zgodnie z regulaminem organizatora.