Walentynki

Cóż to były za walentynki! Dnia 14 lutego w naszej  szkole zrobiło się bardzo czerwono, a to za sprawą czerwonego dnia, który odbył się z okazji Walentynek. Prawie wszyscy w tym dniu ubrali się na czerwono lub do swojego stroju dołączyli czerwony element. Najbardziej walentynowy strój należał do Amelii Krempa, która w nagrodę otrzymała pluszowego pieska. Pozostali uczniowie i przedszkolaki otrzymali słodycze. Kolejną atrakcją była „Poczta Walentynkowa”. Przez ostatnie dni do specjalnej skrzynki można było wrzucać własnoręcznie wykonane kartki dla swoich sympatii. Z okazji Walentynek szkolne koło teatralne „Psotka” zaprosiło całą społeczność szkolną na przedstawienie. Młodzi aktorzy doskonale poradzili sobie z wcieleniem się w role zakochanych zwierząt: żaby, hipopotama, żurawia, gęsi i prosięcia. Wszyscy staraliśmy się, aby Dzień Świętego Walentego był  dniem przyjaźni, miłości, szacunku do drugiej osoby. Wszyscy uczniowie i wszystkie przedszkolaki starali się być dla siebie bardzo mili, pomagali sobie i starali się ze sobą nie kłócić.