txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpg
txtAnkieta.jpg

Czy podoba Ci się strona internetowa szkoły?

txtAnkietaB.jpg
Logo BIP

Jesteś tu: Strona główna » Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zahutyniu w sprawie rekrutacji do oddziału przedszkolnego

W terminie od 19 do 26  lutego, w godzinach pracy sekretariatu szkoły tj. od 800 do 1500 odbędą się zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Zahutyniu na rok szkolny 2018/2019. Przyjmowane są dzieci 3, 4, 5 i 6  letnie. Szkoła zapewnia 9-cio godzinną opiekę, w tym 5 godzin  bezpłatnej realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Wniosek rekrutacyjny można odebrać  w szkole lub pobrać ze strony internetowej szkoły w zakładce oddział przedszkolny. W pierwszym etapie rekrutacji nie są wymagane załączniki do wniosku.