txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpg
txtAnkieta.jpg

Czy podoba Ci się strona internetowa szkoły?                

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP

Rok szkolny 2015/2016

Jesteś tu: Strona główna » Rok szkolny 2015/2016

W dniu 20.06.2016 r. odbyła się uroczystość szkolna pt. „English Day – Dzień Języka Angielskiego”. W tym dniu cała społeczność szkolna uczestniczyła w tym wielkim wydarzeniu, które otworzyła nam uroczyście Pani Dyrektor. Wybraliśmy się w „podróż”  do Wielkiej Brytanii a dokładnie do Londynu. Tam poznaliśmy ciekawe miejsca. Uczniowie klasy drugiej przedstawili nam kulturowe ciekawostki. Następnie zostaliśmy zaproszeni na przestawienie pt. „Czerwony Kapturek” w wersji polsko-angielskiej w wykonaniu uczniów klasy drugiej i trzeciej. Aby uświetnić naszą uroczystość, po przedstawieniu  trzy dziewczynki zaprezentowały pokaz taneczny z pomponami do muzyki angielskiej. W drugiej części, wychowawcy podzielili klasy na grupy- zadaniem każdej grupy było przygotowanie tematycznych słowniczków obrazkowych, zawierających poznane słownictwo. Dzieci z oddziałów przedszkolnych kolorowali natomiast rysunki. Atrakcją dla wszystkich dzieci było malowanie twarzy. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy za udział w Ogólnopolskim konkursie z j. angielskiego Olimpusek. Ten dzień szybko się skończył i zapowiedział nam zarazem koniec roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim, a szczególnie ABSOLWENTOM klasy trzeciej za udział w wydarzeniu!!!  

„English day”
czytaj więcej

Ale jak to? Słodka wata cukrowa w przedszkolu? Właśnie tak przedszkolaki oraz uczniowie szkoły rozpoczęły swoje święto – Dzień Dziecka. Jak co roku po pysznym poczęstunku dzieci odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną, gdzie Panowie Strażacy zaprezentowali wiele ciekawych atrakcji min. wyposażenie strażaka oraz wozu strażackiego, sygnał alarmowy, lanie wody, pokaz tęczy. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały małe upominki. Kolejną ale nie mniej ciekawą atrakcją czekającą na dzieci było pieczenie kiełbasek na ognisku. W czasie wolnym zabawę urozmaicono malowaniem twarzy w różne postacie z bajek, malowaniem kredą na kostce oraz  Karaoke do znanych piosenek. Ten niecodzienny dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci.

Rodzicom za przygotowanie i pomoc serdeczne dziękujemy.

Dzień Dziecka
czytaj więcej

2 czerwca w MGOKiS w Zagórzu odbyły się eliminacje do XIV Festiwalu Piosenki Religijnej w Sanoku którego organizatorem jest Parafia Przemienienia Pańskiego. W eliminacjach wzięła udział dziewięcioosobowa grupa dzieci z Oddziału Przedszkolnego wykonując dwa utwory: „Jezu ufam tobie” oraz „Przyjaciela mam i już”, uzyskując nominację do uczestnictwa w finale. W niedzielę 4 czerwca w sali widowiskowej Klubu  „Górnik” dzieci zdobyły wyróżnienie. Gratulujemy      odwagi i spontaniczności oraz tego, że mimo ospy jaka przewijała się przez grupę, daliśmy radę. Nad całością czuwała pani Dorota.

XIV Festiwal Piosenki Religijnej
czytaj więcej
Teatr w szkole
czytaj więcej
Wycieczka na Pokaz Budowli z Klocków Lego
czytaj więcej